Meist

Verston asutati 2010. aastal Paides. 2021. aasta jaanuaris ostis Verston aktsiaseltsi Eesti Teed. Algselt kahe mehe firma on kasvanud üle 300 töötajaga mainekaks suurtegijaks. 1. juunist 2021 kannab ettevõte nime Verston OÜ.

Meie põhitegevusala on teede ja rajatiste ehitamine, korrashoid ja remont ning tegeleme ka tee-ehituseks vajalike materjalide ja asfaldi tootmise ja müügiga. Lisaks pakume tee-ehituse projektijuhtimise ning projekteerimise teenuseid. Meil on pikk kogemus ja mahukas tehnikapark, seal hulgas asfalditehas ja -paigaldusmasinad. Ehituse igas etapis peame rangelt kinni kõikidest Eesti ehitusvaldkonna seadustest ja ettekirjutustest ning meie objektid vastavad kõikidele nõuetele.

Meie äri süda on aga inimesed. Oleme oma ettevõttesse koondanud tõeliselt pühendunud ja professionaalsed inimesed, kes töötavad iga päev selle nimel, et tagada inimestele turvalised ja kiired liikumisvõimalused ning kasvatada seeläbi Eesti kui tõhusa taristuga riigi mainet. Meie meeskond koosneb oma ala tippspetsialistidest ja kliendid hindavad meie tööd kõrgelt.

Verston teeb Eesti väiksemate linnade elu paremaks – oleme jalgpalliklubi Paide Linnameeskond suursponsor.
Verston edendab taristuehitust ja selle digitaliseerimist – osalesime rasketehnika rentimise ja haldamise rakenduse InfraFly loomises.
Verston on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Eesti Taristuehituse Liidu liige.
about-us-image