Meist

Meie südameasjaks on teha elu paremaks kauakestva ja keskkonnasäästliku teede rajamise ja hooldamise kaudu. Verstoni strateegiline eesmärk on saada maailma kõige keskkonnasäästlikumaks taristuettevõtteks. Selle saavutamiseks soovime 2023. aastal vähendada oma tegevusest tekkivat CO2 emissiooni 10% ja järgmise nelja aastaga kokku 40%.

Meie põhitegevusala on teede ja rajatiste ehitamine, korrashoid ja remont ning tegeleme ka tee-ehituseks vajalike materjalide ja asfaldi tootmise ja müügiga. Lisaks pakume tee-ehituse projektijuhtimise ning projekteerimise teenuseid. Meil on pikk kogemus ja mahukas tehnikapark, sealhulgas asfalditehas ja -paigaldusmasinad

Oleme ambitsioonikad ja rohelise meelega, edendame innovatsiooni, väärtustame kõrget töökvaliteeti ning inimlikke ja avatud suhteid. 

Meie äri süda on inimesed. Oleme oma ettevõttesse koondanud tõeliselt pühendunud ja professionaalsed inimesed, kes töötavad iga päev selle nimel, et tagada inimestele turvalised ja kiired liikumisvõimalused ning kasvatada seeläbi Eesti kui tõhusa taristuga riigi mainet. Meie meeskond koosneb oma ala tippspetsialistidest ja kliendid hindavad meie tööd kõrgelt.

Verston teeb Eesti väiksemate linnade elu paremaks – oleme jalgpalliklubi Paide Linnameeskond suursponsor.
Verston edendab taristuehitust ja selle digitaliseerimist – osalesime rasketehnika rentimise ja haldamise rakenduse InfraFly loomises.
Verston on Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Eesti Taristuehituse Liidu liige.
about-us-image