Meist

Verston Ehitus on Paidest pärit ettevõte, mis asutati 2010. aastal. Tänaseks päevaks oleme aga üks Eesti kiiremini kasvav teedeehituse terviklahendusi pakkuv ettevõte.

Meie põhiliseks tegevusalaks on taristuobjektide ja rajatiste ehitamine ning remont. Omame selle jaoks kogu vajaminevat tehnikaparki kuni asfaldi tootmise ja paigalduseni välja. Ehituse igas etapis peame rangelt kinni kõikidest Eesti ehitusvaldkonna seadustest ja ettekirjutustest ning kõik meie objektid vastavad seetõttu kõikidele vajalikele nõuetele.

Meie äri süda on aga meie inimesed. Oleme oma ettevõttesse koondanud tõeliselt pühendunud ja professionaalsed inimesed, kes töötavad iga päev selle nimel, et rajada ohutuid ja efektiivseid liikumisvõimalusi. Meie meeskond koosneb ligi sajast oma valdkonna tippspetsialistist, kelle tehtud tööde tulemusi hindavad kõrgelt ka meie kliendid.

Peale igapäevatöö panustame me igati ka sellesse, et muuta Eesti väiksemate linnade elu paremaks. Seepärast oleme Paide Linnameeskonna suursponsor.

Valdkonna edendamisse ja digitaliseerimisse panustame osaledes rasketehnika rentimise ja haldamise rakenduse InfraFly loomisel.

Verston Ehituses on rakendatud integreeritud juhtimissüsteem.

Verston Ehitus on Eesti Kaubandus-Tööstuskoja, Eesti Ehitusettevõtjate Liidu ja Eesti Asfaldiliidu liige.

Projektid

Tunneme uhkust, et oleme saanud anda oma panuse paljudesse Eesti viimase aja märkimisväärseimatesse objektidesse. Tutvu meie töödega lähemalt allpool.

Tutvu projektidega