Töötamine

Võta ühendust

Meie ettevõtte süda ja edu alus on inimesed! Ilma võrratu meeskonnata ei suudaks me teostada Eesti põnevamaid projekte ega teenindada suurepäraseid kliente. Seetõttu oleme loonud kõik tingimused selleks, et meie meeskond saaks teha tähendusrikast ja põnevat tööd sõbralikus ja toetavas õhkkonnas.

Talentidele on meie uksed alati avatud. Ootame oma meeskonnaga liituma neid, kes tunnevad kirge teedevaldkonna vastu, julgevad võtta vastutust ning tahavad end proovile panna, silmaringi avardada ja ametialaselt areneda. Kui arvad, et sobid meie meeskonda, siis võta kindlasti ühendust!

Miks Verston?

Meie eesmärk on olla Eesti parim teedeehitusettevõte meie klientidele ja parim tööandja valdkonnas. Me usume, et meie inimesed on meie edu alus. Seetõttu oleme loonud omalt poolt kõik vastavad tingimused, et meie töötajad saaksid teha tähendusrikast ja põnevat tööd ja seda sõbralikus ning toetavas õhkkonnas.

 

Ambitsioonikas meeskond

Meile on oodatud tööle inimesed, kes on ambitsioonikad ja tulemustele suunatud. Me innustame alati töötajaid näitama üles algatusvõimet ning pakkuma välja ideid oma karjääri edendamiseks. Meie juhtkond seisab alati selle eest, et inimesi karjääriteel maksimaalselt toetada. Saavutamise soov ja panus ei jää meil märkamata ning otse loomulikult ka vääriliselt tasustamata.

Vaba aeg ja tervis

Me tagame kõikidele oma töötajatele kaasaegse ja tervisliku töökeskkonna ning pakume omalt poolt ka mitmekülgseid sportimisvõimalusi.

Koolitused

Ehitusvaldkond areneb pidevalt ja seetõttu hoolitseme selle eest, et meie töötajad muutustega sammu peaksid. Pakume kõikidele oma töötajatele professionaalseks arenguks vajaminevaid vahendeid ja koolitusi nii Eestis kui ka mujal maailmas.