Tudengile

Miks läksid õppima teedeehitust? Kas selleks, et luua midagi käega katsutavat, mida kõik näevad ja saavad kasutada ning mis teeb inimeste elu paremaks? Samas midagi, mis on parajalt raske, aga seda rohkem pakub rahuldust? Et su elu oleks vaheldusrikas ja saaksid palju värskes õhus liikuda? Et saaksid töötada suurte masinatega, teenida head palka ja teha karjääri, millel pole piire?

Verstonis saad kõike seda ja palju muudki. Meie tiimid üksnes ei tööta koos, vaid moodustavad ka sõpruskonnad. Meil saad lisaks kõvale tööpraktikale tunda tõelist meeskonnavaimu, õpid probleeme lahendama, koostööd tegema ja mitte alla andma. Muidugi on omaette äge kuuluda Eesti parima taristuehitusettevõtte ridadesse.

Kui rammestavast tööpäevast jääb sulle väheks, siis saad pärast tööd minna spordisõpradest töökaaslastega jalkaplatsile, jooksurajale, suusamäele, liuväljale või ratta seljas mitukümmend kilomeetrit maha vändata. Muidugi ei saa mainimata jätta ka ühiseid grilliõhtuid, suurejoonelisi suvepäevi ega muid ühisüritusi.  

Kui tahad täpsemalt teada, mis võimalused sind ees ootavad, siis uuri meie kodulehte lähemalt.

Et kaup oleks aus, ootame sinult ka üht-teist. Sobid meile, kui õpid teedeehitust (või ka autotehnikat, masinaehitust või mäendust), oled töökas, teotahteline ja sihikindel ning sul on autojuhiluba.

Nüüd pole muud, kui saada meile oma CV ja motivatsioonikiri aadressile praktika@verston.ee ning tule praktikale!