Töötamine
Verstonis

Meie ettevõtte süda on meie inimesed. Meil on Eesti ühed põnevaimad projektid, suurepärased kliendid ning mõnus meeskond. Oma kollektiiviga ootame liituma inimesi, kes jagavad kirge ehituse valdkonna vastu, tahavad end proovile panna, silmaringi avardada ja ametialaselt areneda. Kui sa arvad, et sobid meie juurde, siis võta ühendust!

Miks Verston?

Meie eesmärk on olla Eesti parim teedeehitusettevõte meie klientidele ja parim tööandja valdkonnas. Me usume, et meie inimesed on meie edu alus. Seetõttu oleme loonud omalt poolt kõik vastavad tingimused, et meie töötajad saaksid teha tähendusrikast ja põnevat tööd ja seda sõbralikus ning toetavas õhkkonnas.

 

Ambitsioonikas meeskond

Meile on oodatud tööle inimesed, kes on ambitsioonikad ja tulemustele suunatud. Me innustame alati töötajaid näitama üles algatusvõimet ning pakkuma välja ideid oma karjääri edendamiseks. Meie juhtkond seisab alati selle eest, et inimesi karjääriteel maksimaalselt toetada. Saavutamise soov ja panus ei jää meil märkamata ning otse loomulikult ka vääriliselt tasustamata.

Vaba aeg ja tervis

Me tagame kõikidele oma töötajatele kaasaegse ja tervisliku töökeskkonna ning pakume omalt poolt ka mitmekülgseid sportimisvõimalusi.

Koolitused

Ehitusvaldkond areneb pidevalt ja seetõttu hoolitseme selle eest, et meie töötajad muutustega sammu peaksid. Pakume kõikidele oma töötajatele professionaalseks arenguks vajaminevaid vahendeid ja koolitusi nii Eestis kui ka mujal maailmas.

Töötajate lood

Vabad
töökohad

Kui Sa ei leidnud praeguste vabade töökohtade seast endale sobivat väljakutset, aga huvitud tööst Verstonis,
siis saada enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile cv@verston.ee

Tudengile ja
kutsekooli õppurile

Aitame Sul alustada karjääri ja toetame Sind enda tee leidmisel. Kui põnevad kogemused löövad Sul silma särama ning Sa soovid
oma erialal panustada Eesti ühe kiiremini kasvava ehitusettevõtte edusse, siis kandideeri praktikakohale! Ootame aastaringselt
praktikale kõrg- või kutsekooli õppureid ja hiljutisi lõpetajaid.

Kandideerimiseks saada enda CV koos motivatsioonikirjaga aadressile praktika@verston.ee